Przybory szkolne akcja wrześniowa

Dodano: 2016-09-05

Przybory szkolne akcja wrześniowa

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 4 w Pszczynie już jest, że wraz z początkiem roku szkolnego organizujemy w niej akcję zbiórki przyborów szkolnych i tornistrów, które wysyłamy Siostrze Orencji do Kamerunu. 

 

W tym roku dodatkowo zbieraliśmy jeszcze obuwie dla dzieci. Efekt – jak zawsze – przerósł nasze oczekiwania! Tym samym pod koniec września wysłaliśmy trzy ogromne paczki wypełnione darami, a wśród nich ponad 150 par butów. Paczki właśnie dotarły, a Siostra Orencja już rozdziela dary potrzebującym, o czym relacjonuje w dzisiejszym mailu: „Te dwie szczęściary otrzymały pierwsze obuwie na nóżki. 

 

Matka przyszła prosić o pomoc i zapisanie do Adopcji Serca. Co mogłam to dzieciom dałam, aby już poszły do przedszkola. (…) dziękujcie wszystkim, którzy zostawili swoje tenisówki dla naszych dzieci. Już przygotowujemy akcję pojechania do Kengang. Pozdrawiam s. Orencja”
Tym samym dziękujemy dzieciakom z SP4 w Pszczynie oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę! Szczególne podziękowania za udział w akcji dla sklepu "Buty u Izy"! Dziękujemy!« wstecz
Stań się jednym z nas i wspomagaj nasze działania swoimi pomysłami.
Dzieło nigdy nie jest ważniejsze niż tworzący je ludzie.
Misje, to nasza wspólna odpowiedzialność i mamy na nią pomysł.